Чемпіонат Збройних Сил України з гирьового спорту

15.11.2018 09:40

13-15 листопада 2018 року в м. Житомир пройшов чемпіонат Збройних Сил  України з гирьового спорту. В цих змаганнях прийняли участь близько 100 кращих спортсменів-гирьовиків з різних ВВНЗ України, а саме:

ЖВІ (м. Житомир);

ХНУПС (м. Харків);

НАВС (м. Львів);

ВА(м. Одeса);

ВІТІ (м. Київ);

ФВП НТУ ХПІ (м. Харків);

ІВМС НУ «ОМА» (м. Одеса);

ВІКНУ (м. Київ).

 

Військовослужбовці ВІТІ разом з військовослужбовцями  Військового коледжу сержантського складу (1 офіцер – начальник фізичної підготовки та спорту  та 1 курсант) здобули загальнокомандне 6-тe місцe. А саме:

солдат Дорогобіт - 10 місцe (вагова катeгорія до 63 кг)ВІТІ;

солдат Литвинeнко - 6 місцe (вагова катeгорія до 68 кг)ВІТІ;

капітан Нeпомнящий - 4 місцe (вагова катeгорія до 73 кг)ВІТІ;

солдат  Котов - 6 місцe (вагова катeгорія до 78 кг)ВІТІ;

солдат Гончар - 8 місцe(вагова катeгорія до 85 кг) ВІТІ ;

солдат Мельник – 9 місце (вагова катeгорія до 85 кг) ВКСС ВІТІ ;

 Старший викладач – начальник фізичної підготовки і спорту ВКСС ВІТІ майор Феніч Ростислав в запеклій боротьбі (13 спортсменів у ваговій категорії «до 95 кг», серед них 6 Майстрів спорту України з гирьового спорту) під час змагань виявив чемпіонську силу і витривалість,  спортивну майстерність та показав кращі результати, під час поштовху та ривка 24-х кілограмових гир, став Чемпіоном ЗС України. Наші спортсмени  захистити честь нашого інституту та вибороли перемогу! Так тримати!

Але розхолоджуватись ніколи, потрібно готуватись до майбутніх змагань, бо рівно через рік команда інституту з гирьового спорту знову буде мірятись силами з найсильнішими спортсменами ЗС України. Тож тренерам капітану Непомнящому (м.Київ) та майору Фенічу (м. Полтава) разом з курсантами необхідно пройти нелегкий шлях підготовки та тренувань щоб досягти бажаного успіху та у командному заліку зайняти 1 місце.  Тому ми виберемо гасло ,,Адже одне тренування – це крок вперед, одне пропущене тренування – два кроки назад". Командування коледжу вже привітало наших чемпіонів з перемогою!

 

Назад

Фотогалерея: Чемпіонат Збройних Сил України з гирьового спорту

/album/fotogalereya-chempionat-zbrojnikh-sil-ukrajini-z-girovogo-sportu/a01-jpg41/ /album/fotogalereya-chempionat-zbrojnikh-sil-ukrajini-z-girovogo-sportu/a02-jpg40/ /album/fotogalereya-chempionat-zbrojnikh-sil-ukrajini-z-girovogo-sportu/a03-jpg36/