Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств

15.04.2018 20:56

В період з 13 по 15 квітня 2018 року в м. Харків відбувся чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств,  в якому  прийняли участь 80 спортсменів з ВВНЗ та спортивних клубів у складі команд з різних областей України (Полтавська, Харківська, Миколаївська, Чернігівська, Дніпропетровська, Хмельницька та Житомирська).

Змагання з ВСБ включали в себе:

плавання 50 метрів;

стрільба з пневматичної гвинтівки;

біг на 100 та 3000 метрів;

підтягування на перекладині;

подолання смуги перешкод;

метання імітаційних гранат.

 

В чемпіонаті приймав участь курсант Військового Коледжу сержантського ВІТІ    Іваніцький Ігор в складі команди Полтавської області на чолі із Заслуженим тренером України з військово-спортивних багатоборств (позаштатним тренером ВКСС ВІТІ) Баришем Олегом Миколайовичем.

За підсумками змагань курсант посів 37-ме місце, виступаючи на чемпіонаті вперше (що є досить гарним показником, враховуючи те, що суперники вже багаторазово приймали участь в подібних змаганнях). Та показав наступні результати:

плавання 50 метрів – 46 с;

стрільба з пневматичної гвинтівки – 77 балів зі 100 можливих;

біг на 100 – 14.0 с;

біг на 3000 метрів – 11 хв 47 с;

підтягування на перекладині – 26 р;

подолання смуги перешкод – 2 хв 30 с;

метання імітаційних гранат – 41 м.

 

            Звичайно, високі спортивні вершини ще попереду, але фундамент з  військово-спортивного багатоборства у Військовому коледжу вже покладено. І в подальшому, на прикладі курсанта Іваніцького, честь Полтавської області на всеукраїнських змаганнях будуть захищати і інші спортивно розвинуті курсанти коледжу!!!

 

Назад