Чeмпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби серед юніорів

05.03.2019 09:50

05 березня 2019 року, в ДЮСШ “Авангард” ім. Шумякіна у місті Полтава відбувся чeмпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби серед юніорів,  в якому  прийняли участь близько 120 спортсменів з громадських організацій, силових структур та ВВНЗ області (м. Полтава, м. Хорол, м. Лубни, м. Кременчук, м. Миргород та ін.).

Курсанти ВКСС ВІТІ під керівництвом позаштатного тренера коледжу – тренера другої кваліфікаційної категорії з греко-римської боротьби – Журавля Валентина Івановича здобули  2 Бронзові медалі:

курсант Мацак Р. – вагова категорія "до 60 кг";

курсант Семенюк А. – вагова категорія "до 55 кг".

Керівництво коледжу надихає курсантів не зупинятись на досягнутому, рухатись лише вперед – до нових перемог, набиратись досвіду на нових спортивних турнірах та чемпіонатах, адже змагання, в яких приймають участь курсанти – зміцнюють здоров'я, виховують міцний характер, загартовують організм, роблячи його витривалим і сильним, допомагають знаходити однодумців і нових друзів. Саме це і є безцінним скарбом у спортивній та військовій діяльності для майбутнього сержанта Збройних Сил України!!!

 

Назад

Фотогалерея: Чeмпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби серед юніорів

/album/fotogalereya-chempionat-poltavskoji-oblasti-z-greko-rimskoji-borotbi-sered-yunioriv/a06-jpg1/ /album/fotogalereya-chempionat-poltavskoji-oblasti-z-greko-rimskoji-borotbi-sered-yunioriv/a07-jpg/ /album/fotogalereya-chempionat-poltavskoji-oblasti-z-greko-rimskoji-borotbi-sered-yunioriv/a08-jpg/