Чемпіонат Полтавської області серед юнаків та дівчат з гирьового спорту

06.10.2018 16:27

06 жовтня 2018 року в м. Полтава відбувся чемпіонат Полтавської області серед юнаків та дівчат з гирьового спорту, організатором та головним суддею якого був Заслужений тренер України з гирьового спорту Мороз Олег Арсенійович. В змаганнях прийняли участь близько 100 спортсменів, серед яких були гості із Дніпропетровської області. 

Курсант коледжу Мельник Юрій під керівництвом тренера (начальника фізичної підготовки і спорту ВКСС ВІТІ) Феніча Ростислава не зміг поборотися за призові місця чемпіонату через віковий бар’єр (найстарші учасники змагань 2000-го року народження, а Юрій 1999-го). Але виступивши поза конкурсом курсант виконав 2-й дорослий розряд з гирьового спорту, не вистачило лише 12 балів до першого розряду.

Після недовгого відпочинку гирьовик коледжу знову розпочне тренування, готуючись захищати честь інституту на чемпіонаті Збройних Сил України з гирьового спорту, який відбудеться в другій половині листопада цього року.  

Також до чемпіонату Полтавської області з метою ознайомлення з видом спорту та заведення нових знайомств зі спортсменами  була залучена курсант першого курсу коледжу Тесля Анна, яка являється кандидатом у майстри спорту з пауерліфтингу (силове триборство) та виявила бажання займатись гирьовим спортом. Анна познайомилась з позаштатним тренером коледжу з гирьового спорту Морозом Олегом Арсенійовичем та відвідала головний музей гирьового спорту України, засновником якого і є сам тренер.

 

Назад

Фотогалерея: Чемпіонат Полтавської області серед юнаків та дівчат з гирьового спорту

/album/fotogalereya-chempionat-poltavskoji-oblasti-sered-yunakiv-ta-divchat-z-girovogo-sportu/a01-jpg25/ /album/fotogalereya-chempionat-poltavskoji-oblasti-sered-yunakiv-ta-divchat-z-girovogo-sportu/a02-jpg25/ /album/fotogalereya-chempionat-poltavskoji-oblasti-sered-yunakiv-ta-divchat-z-girovogo-sportu/a03-jpg22/