Чемпіонат коледжу з гирьового спорту

03.02.2019 09:43

03 лютого 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ, відповідно до плану проведення змагань на 2018-2019 навчальний рік та наказу начальника ВКСС ВІТІ, відбувся  чемпіонат коледжу з гирьового спорту, де змагались 34 учасники.

Дані змагання відвідав Заслужений тренер України, позаштатний тренер Військового коледжу сержантського складу ВІТІ з гирьового спорту Мороз Олег Арсентійович, який багато років поспіль очолює найсильнішу команду України (команда Полтавської області) з гирьового спорту, являється багаторазовим володарем нагороди «Тренер року з гирьового спорту України», багаторазовим (більше 15 разів) чемпіоном України з гирьового спорту разом зі своїми вихованцями та, на даний час, виховав 57 Майстрів спорту України та 6 Заслужених Майстрів спорту України! Також, слід зауважити, що Олег Арсентійович є засновником Головного музею гирьового спорту України, в якому зберігається найбільша колекція гир у світі!

Військовослужбовці-чоловіки в даному чемпіонаті коледжу змагались  у вправі «двоборство» (поштовх + ривок гирі вагою 24 кг), військовослужбовці-жінки – у «ривку» гирі вагою 16 кг.

За підсумками змагань в досить напруженій боротьбі призові місця посіли наступні спортсмени:

серед військовослужбовців-чоловіків:

ПЕРШЕ місце – солдат МЕЛЬНИК Ю. (поштовх 50 р., ривок 85 р.);

ДРУГЕ місце – солдат ЛИСАК Ю. (поштовх 31 р., ривок 75 р.);

ТРЕТЄ місце – солдат ДОМАНСЬКИЙ Є. (поштовх 27 р., ривок 38 р.);

серед військовослужбовців-жінок:

ПЕРШЕ місце – солдат ТЕСЛЯ А. (ривок 55 р.);

ДРУГЕ місце – солдат ЧАРОЧКІНА (ривок 43 р.);

ТРЕТЄ місце – солдат МІРОШНІЧЕНКО (ривок 26 р.).

Всі призери змагань були нагороджені грамотами від начальника коледжу.  Морозу Олегу Арсентійовичу була вручена подяка від командування коледжу за активну громадську позицію, відданість своїй справі та високий професіоналізм! 

Курсанти, що не приймали участь у чемпіонаті, а підтримували своїх товаришів, також мали змогу спробувати себе у гирьовій справі, піднімаючи спортивні снаряди меншою вагою та за коротший термін ніж учасники змагань. Кращі були заохочені солодкими призами!

 

Слід зауважити, що змагання з гирьового спорту зміцнюють здоров'я, виховують міцний характер, загартовують організм курсантів,  також мають на меті підвищення спортивної майстерності, силової витривалості та пропаганди здорового способу життя.

Саме це і є безцінним скарбом у спортивній та військовій діяльності військового, зміцнення лідерських якостей, підвищенні фахової кваліфікації майбутнього сержанта-зв'язківця  Збройних Сил України!!!

 

Назад

Фотогалерея: Чемпіонат коледжу з гирьового спорту

/album/fotogalereya-chempionat-koledzhu-z-girovogo-sportu/a01-jpg58/ /album/fotogalereya-chempionat-koledzhu-z-girovogo-sportu/a02-jpg56/ /album/fotogalereya-chempionat-koledzhu-z-girovogo-sportu/a03-jpg49/