Бесіда по профілактиці правопорушень серед військовослужбовців

18.11.2018 09:42

17 листопада 2018 року у Військового коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут  проводилось бесіда по профілактиці правопорушень серед військовослужбовців коледжу. Керівництвом коледжу також були запрошені представники Військової прокуратури Полтавського гарнізону центрального регіону України .

На заході, прокурори Військової прокуратури Куцак Валерій Андрійович та Канюка Владислав Володимирович, довели до курсантів  окремі статті Кримінального Кодексу України та передумови, причини та наслідки скоєння злочину солдатом Біляєвим О.В. передбаченого ч.1 ст.121 Кримінального Кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Також доводили статистику та вироки судів по злочинам скоєних військовослужбовцями за останній рік, особливу увагу звертали на притаманні для військових правопорушення як: самовільне залишення частини, нестатутні взаємовідносини, вживання алкоголю та наркотичних речовин, крадіжки та не обережне поводження зі зброєю.

В подальшому керівництвом коледжу було вирішено питання з представниками прокуратури щодо присутності на кожному судовому засіданні представників коледжу (курсантів від всіх груп) для попередження правопорушень, поширення інформації пов’язаної з злочином якій скоїв  солдат Біляєв О.В..

Метою даного заходу є недопущення в подальшому скоєння злочинів адміністративних правопорушень, порушення військової дисципліни серед військовослужбовців коледжу, робота яка повинна проводитись керівництвом курсу по своєчасному виявленню, усуненню причин та умов індивідуальної злочинної поведінки підлеглими та осудження цієї поведінки військовослужбовцями коледжу.

Керівництво коледжу вдячне представникам Військової прокуратури за допомогу в організації та проведенні заходу та сподівається на майбутню співпрацю.

 

Назад

Фотогалерея: Бесіда по профілактиці правопорушень серед військовослужбовців

/album/fotogalereya-besida-po-profilaktitsi-pravoporushen-sered-vijskovosluzhbovtsiv/a01-jpg43/ /album/fotogalereya-besida-po-profilaktitsi-pravoporushen-sered-vijskovosluzhbovtsiv/a02-jpg42/ /album/fotogalereya-besida-po-profilaktitsi-pravoporushen-sered-vijskovosluzhbovtsiv/a03-jpg38/