Базова загальновійськова підготовка особового складу першого курсу ВКСС ВІТІ

14.08.2018 06:35

14 серпня 2018 року з курсантами військового коледжу було проведено тренування з вогневої підготовки (виконання вправ початкових і навчальних стрільб із стрілецької зброї).

Мета:

  1. Перевірити знання курсантів щодо основних положень Курсу стрільб та вимог заходів безпеки під час проведення стрільб.
  2. Провести перевірку знань курсантів умов виконання вправ початкових і навчальних стрільб (КС 1.01.1.1, КС 1.01.1.4, КС 2.01.1.1) та знання матеріальної частини АК-74.
  3. Навчити курсантів практично діяти на вогневому рубежі при виконанні вправ початкових і навчальних стрільб, вдосконалити навички з володіння стрілецькою зброєю.

В цілому мета заняття досягнута: курсанти навчилися практично діяти на вогневому рубежі та отримали необхідні знання для виконання вправ початкових і навчальних стрільб, склали заліки з техніки безпеки та умов виконання вправ стрільб.

 

Назад

Фотогалерея: Базова загальновійськова підготовка особового складу першого курсу ВКСС ВІТІ

/album/fotogalereya-bazova-zagalnovijskova-pidgotovka-osobovogo-skladu-pershogo-kursu-vkss-viti3/a01-jpg17/ /album/fotogalereya-bazova-zagalnovijskova-pidgotovka-osobovogo-skladu-pershogo-kursu-vkss-viti3/a02-jpg16/ /album/fotogalereya-bazova-zagalnovijskova-pidgotovka-osobovogo-skladu-pershogo-kursu-vkss-viti3/a03-jpg16/